Idealny upominek dla gości weselnych – jaki wybrać?

Jednym z najlepszych upominków, jakie można wręczyć gościom weselnym w podziękowaniu za przybycie na ślub, są słodkie lizaki. Bez wątpienia pysznie smakują, więc o zadowolenie najbliższych można być spokojnym. Owocowe lizaki z imionami pary młodej to świetny pomysł na praktyczny prezent, który zadowoli każdego. Lizaki na podziękowanie dla gości charakteryzują się spersonalizowanymi naklejkami. Dzięki temu można zamieścić na nich zarówno datę uroczystości, jak i imiona pary młodej. Personalizowane lizaki są niewątpliwie oryginalnym prezentem dla gości weselnych.

Lizaki jako podziękowania dla gości weselnych

Nie da się zaprzeczyć, iż słodkie lizaki na wesele są wyjątkową formą podziękowania dla gości. Oczywiście przede wszystkim pięknie się prezentują, ale bez wątpienia również przepysznie smakują. Każdy gość weselny będzie na pewno zachwycony taką formą podziękowania. 

Jakie są więc najpopularniejsze rodzaje lizaków na podziękowania dla gości? Prawdziwym hitem ostatnich miesięcy są owocowe lizaki w kształcie serc czy koła. Dla pary młodej ważny jest najmniejszy element dekoracji podczas wesela, dlatego też dbają oni o to, aby poszczególne elementy współgrały ze sobą. Bardzo często pary decydują się na bardzo oryginalny wygląd stołu. Dlatego też zwracają uwagę na detale jeszcze dotąd niespotykane i coraz chętniej umieszczają na nakryciu każdego gościa weselnego słodkiego podziękowania za przybycie na uroczystość.

Lizaki kręcone z imionami pary młodej

Wielu nowożeńców zastanawia się, w jaki sposób mogłoby się odwdzięczyć najbliższym za ich obecność w dniu ślubu. Oczywiście możliwości jest kilka, ale najbardziej popularną formą podziękowania gościom weselnym są lizaki. Młoda para może mieć wręcz pewność, że pomysł ten przypadnie do gustu każdemu z przybyłych gości. 

Hitem ostatnich miesięcy stały się oryginalne kręcone lizaki na drewnianych patyczkach. Bez wątpienia przyciągają one uwagę nie tylko dzieci zgromadzonych przy stołach, ale także dorosłych, którzy pamiętają jeszcze z dzieciństwa smak tychże słodkości.

Charakterystyczne dla tego typu upominków jest to, iż dołączona jest do nich dwustronna etykieta z imionami pary młodej oraz datą. To sprawia, że lizaki podziękowanie dla gości będą wyjątkowe i bardzo osobiste. 

Dobrym pomysłem będzie ułożenie lizaków na talerzach gości lub ustawienie ich w szklankach do zimnych napoi. Możemy mieć absolutną pewność, że tak ułożone lizaki nie umkną uwadze żadnego z przybyłych gości weselnych, a najlepszą oceną tegoż upominku będzie reakcja dzieci. 

Personalizowane lizaki z podziękowaniami dla gości

Warto wspomnieć, że ciekawym pomysłem będą także lizaki z motywem serca na drewnianych patyczkach, Jest to bez wątpienia urocza propozycja podkreślająca romantyczny klimat uroczystości. Warto do kompletu dołączyć okrągły bilecik, a także etykietę z personalizacją. Można je z łatwością przywiązać do lizaków za pomocą kolorowych wstążek. Motyw serca z pewnością przypadnie do gustu wszystkim gościom weselnym, a w szczególności damskiej części.